Yardıma hazır

Bisikletiniz birinci önceliğinizdir, böylece her Shimano Service Center istediğiniz zaman gelebilirsiniz. Sorularınızı yanıtlamaya, bisikletinize servis yapmaya ve en son teknolojilerimizi göstermeye hazırız.


Profesyonel bisiklet bakımı

Bisikletlere yalnızca servis yapmayız, onları önemseriz. Bisikletinize kavuşmanız için ne gerekiyorsa yaparız. İster bir sorunu çözmek ister normal bakım yapmak olsun, Shimano ürünleri konusunda eğitimli ustalarımız en son Shimano teknolojilerini ve orijinal parçaları kullanırlar.

Size yakın

Avrupa genelinde Shimano Service Center bulabilirsiniz. İtalya’dan İzlanda’ya nerede ve ne zaman olursa kanatlarımız altındasınız. Her Servis Merkezi, biz bisikletinize bakım yaparken, benzersiz kalite, güvenilirlik ve güvenlik sağlar.


Bisikletinizi ister spor için ister işe gidip gelmek isterse eğlence için kullanın, güvenilir bir servis,bisikletinizi en iyi şekilde kullanmaya devam edebilmeniz için şarttır. rofesyoneller servisler tarafından sağlanan düzenli bakım, bisikletinizin ömrünü uzatır ve sürüş keyfinizi arttırmakla birlikte beklenmedik veya öngörülebilir maliyetlerin de önüne geçer.

Neden bir Shimano Service Center?

Shimano Service Center da bisikletinizi en iyi tanıyan kişilerden eksiksiz hizmet bekleyebilirsiniz. Shimano servislerinde kalite, bilgi ve güvenilirlik konusunda endişelenmenize gerek yok. Bisikletinize en iyi bakımı sağlayabilmek ve devamında bunu sizin için olabildiğince kolay hale getirmek adına elimizden geleni yapıyoruz. Aklınıza takılan her şeyi bize sorabilirsiniz, size yardımcı olmak ve ihtiyaç duyduğunuz tavsiyeleri paylaşmaktan mutluluk duyarız. Ayrıca yetkili servislerimize başvurduğunuzda, her zaman uzman hizmeti alacağınızı da göstermek isteriz.

 

Mükemmel bisiklet servisi sunuyoruz:
 
·         Shimano tarafından eğitilmiş ve sertifikalı personel tarafından gerçekleştirilir.
 
·         Orijinal Shimano parçaları kullanılır.
 
·         En son Shimano teknolojileri uygulanır. 
XTR M9100 Serisi

27 yıllık geliştirmeden sonra, tekrar en üstün MTB yarış bileşenleri ile başladığımız yerdeyiz. Yeni MTR M9100 Serisi en iyi performans ve deneyim için en yüksek düzeyde rekabetçi dağ bisikleti yarışı ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. SHIMANO STEPS

Tüm bisikletçilere sunulan geniş bir yelpazede e-bike sistemlerini geliştiriyoruz ve üretiyoruz. Dünya genelinde, 160’ı aşkın bisiklet markası güçlü göbek motorlarımız, uzun mesafeli bataryalarımız ve bisiklet yol bilgisayarlarımız ile donatılır.

Yeni bir e-bike mı arıyorsunuz? Hangi bisikletin sürüş tarzınıza uygun olduğuna bakın.